Dárky pro ženy a šperky Swarovski
Hledáte neotřelý, a přesto praktický dárek? Rozhlédněte se v našem internetovém obchodě s bohatou nabídkou originálních dárků a módních doplňků ručně dekorovaných krystaly Swarovski. V našem sortimentu najdete  kosmetická zrcátka,skleněné pilníky,háčky na kabelku,šperky Swarovski,počítačové myši,zapalovače,kuličková pera a pouzdra na vizitky. Náš sortiment se letos rozšířil o náramky a náhrdelníky,korálky stříbrné i skleněné.Díky propracovanému systému ruční technologie, která se opírá o dlouholeté zkušenosti a praxi, jsou všechny výrobky dodávány na trh ve vysoké kvalitě a přitom s velmi zajímavou cenou.
Exkluzivní doplňky s krystaly Swarovski jsou v současné době nejoriginálnějším dárkem pro Vaše nejbližší i pro Vás. Budeme rádi, pokud se náš obchod stane Vašim dobrým a spolehlivým partnerem. Zaručujeme Vám, že na stánkách tohoto internetového obchodu naleznete opravdové skvosty
Tyto šperky získávají na popularitě, protože je můžete přizpůsobit své náladě nebo pomocí nich vyjádřit svou osobnost. V našem stále se rozšiřujícím sortimentu si můžete vybrat z celé řady pestrobarevných náramků, skleněných a stříbrných korálků. Každý korálek na vašem náramku Vám bude připomínat něco vyjímečného z vašeho života, např. narození potomka, první rande... Každý šperk je originál!
Hledáte něco originálního a praktického? Nevybrali jste si z naší nabídky? Potěšte své blízké nebo i sama sebe originálním pouzdrem na vizitky.  Pouzdro na vizitky ozdobíme krystaly Swarovski dle Vašeho přání. Můžete si vybrat barvu krystalů z našeho vzorkovníku a mi Vám vytvoříme design na základě Vašich individuálních požadavků. Nejoblíbenějšími motivy jsou osobní iniciály, název firmy nebo kytičkové dekory. Cena je kalkulovaná na základě konkrétní poptávky. Každé pouzdro na vizitky Swarovski dodáváme v černém sametovém pytlíku, který plní ochrannou funkci!
Rozšířili jsme naši nabídku o moderní šperky Swarovski. V nabídce najdete naušnice, náhrdelníky, náramky,prsten a sponky do vlasů. V případě zakoupení soupravy, která obsahuje naušnice a náhrdelník, jsme pro Vás připravili výhodnější cenu.  Šperky nabízíme v šesti základních barvách - moderní fialová, výrazná červená, jemná růžová, klasická bílá a zajímavá barva s nádhernými barevnými duhovými odlesky. V případě zájmu o jinou barvu než máme v nabídce nás neváhejte kontaktovat.
Dovolili jsme si pro Vás připravit novou luxusní kolekci šperků z chirurgické oceli s krystaly Swarovski v různých barvách. Chirurgická ocel je poslední dobou stále populárnějším materiálem pro výrobu šperků pro svoje charakterictiské vlastnosti - odolnost, tvrdost a nevyvolává žádné alergické reakce. Šperky z naší nabídky jsou vyrobeny z velice kvalitní chirurgické oceli, která je navíc odolná vůči mechanickému poškození, oxidaci i korozi.Laďka Dostálová     d.ladka@post.cz

Rychnov nad Kněžnou
Copyright © 2005 - 2011, www.ladka.eu - všechna práva vyhrazena